tropicaloyun.com


Biz Kimiz?

Oyunculara uygun, indirimli ve kampanyalı fiyat ile ürün sunan bir e-ticaret sitesiyiz. İçeriğimizde genel olarak online oyun e-pin ürünleri, cd-key ürünleri ve online platform ürünleri sunmaktayız. Genç, dinamik ve profesyonel ekibe sahip olduğumuz gibi, samimiyete ve kurumsallığa çok önem vermekteyiz.


Hizmetler

Oyun sektöründe var olan tüm ürünleri en iyi fiyat garantisi ile sunar, satın alınan tüm ürünlerin arkasında durur. Ürünü satın aldıktan sonra 7/24 teknik ekibimizin desteğine başvurabilirsiniz. Birçok oyunda yer alan oyun içi paralarını da satın alabilir ve hatta sahip olduğunuz oyun paralarını da siteye satabilirsiniz. İnternet kafe, internet sitesi ya da toptancılık yapan tüm firmalara da perakende ürün satışı, ürün desteği ve satış sonrası teknik destek/sektör araştırma-geliştirmesi de yapmaktayız.


Güvenlik

tropicaloyun.com kişisel bilgilerinizi, kart numarası ve şifrelerinizi kaydetmez, saklamaz. PayTR ve Gpay altyapıları ile ödeme yapabilirsiniz ve 3D Secure ile 7/24 güvende hissedersiniz. Ayrıca 256Bit SSL sertifikası da bulunmaktadır.